Stojak na przybory Brooklyn – stylowa forma w codziennym zastosowaniu

Podobno jeśli w otoczeniu człowieka panuje nieporządek, to bałagan jest również w jego umyśle. Jeśli wolisz się nie przekonywać, jak wiele jest w tym powiedzeniu prawdy, wyposaż się w stojak na przybory Brooklyn. Jest to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Możesz go umieścić na blacie kuchennym, aby trzymać w nim najczęściej używane wyposażenie. Może on się także znajdować na biurku w Twoim gabinecie, gdzie będzie służył jako pojemnik na artykuły biurowe. Wykorzystaj go zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem.

Elegancki stojak na przybory jest wykonany z materiałów, które przypadną do gustu miłośnikom dobrego stylu, czyli drewna i metalu. To kontrastujące połączenie będzie Ci każdego dnia przypomniało, aby dążyć do zachowania zdrowego balansu pomiędzy wypełnianiem obowiązków a przyjemnościami.

Stylowy stojak na przybory wyróżnia się solidnym wykonaniem, z którego będziesz się cieszyć przez długie lata. Jeśli chcesz, aby produkt prezentował się efektownie, co jakiś czas przecieraj jego powierzchnię szmatką nasączoną detergentem.

Brooklyn - wymiary
Średnica 13,3 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.001 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał drewno/metal