Stojak na przybory Brooklyn – stylowa forma w codziennym zastosowaniu

Podobno jeśli w otoczeniu człowieka panuje nieporządek, to bałagan jest również w jego umyśle. Jeśli wolisz się nie przekonywać, jak wiele jest w tym powiedzeniu prawdy, wyposaż się w stojak na przybory Brooklyn. Jest to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Możesz go umieścić na blacie kuchennym, aby trzymać w nim najczęściej używane wyposażenie. Może on się także znajdować na biurku w Twoim gabinecie, gdzie będzie służył jako pojemnik na artykuły biurowe. Wykorzystaj go zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem.

Elegancki stojak na przybory jest wykonany z materiałów, które przypadną do gustu miłośnikom dobrego stylu, czyli drewna i metalu. To kontrastujące połączenie będzie Ci każdego dnia przypomniało, aby dążyć do zachowania zdrowego balansu pomiędzy wypełnianiem obowiązków a przyjemnościami.

Stylowy stojak na przybory wyróżnia się solidnym wykonaniem, z którego będziesz się cieszyć przez długie lata. Jeśli chcesz, aby produkt prezentował się efektownie, co jakiś czas przecieraj jego powierzchnię szmatką nasączoną detergentem.

Wymiary
Średnica 13,3 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.33 kg
Do pobrania