Osłonka ceramiczna złota – klasyczna elegancja w domowym wydaniu

Chcesz wyjątkowo ozdobić swoją domową dżunglę? Masz pomysł na wnętrze w stylu glamour? Koniecznie zainteresuj się odpowiednimi osłonkami na rośliny. Dzięki nim zakryjesz nieestetycznie wyglądające doniczki, a do tego ozdobisz pomieszczenie. Nie będziesz potrzebować także podstawek pod kwiatki.

Jeśli lubisz błysk, polecamy Ci nasze złote osłonki ceramiczne. Te o wymiarach 13 × 10 cm będą idealnym „mieszkaniem” dla średniej wielkości roślin. Zwróć też uwagę na to, że osłonki mają szeroką podstawę – dzięki temu masz pewność, że kwiaty będą stały stabilnie.

Osłonki ceramiczne cechują się wytrzymałością, więc z pewnością będą długo cieszyły Twoje oczy. Nasze złote osłonki ozdobiliśmy pięknym wzorem, który jeszcze bardziej dodaje blasku.

W naszym sklepie posiadamy duży wybór osłonek na rośliny, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Złote osłonki świetnie będą komponowały się z czernią, bielą i beżem – to rozwiązanie dla miłośników klasyki. Jeśli natomiast lubisz zaszaleć, spróbuj złoto łączyć z fioletem lub czerwienią.

Wymiary
Długość 13 cm
Średnica 13 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania