Osłonka metalowa

 

Metalowa osłonka na doniczkę jest idealnym dodatkiem domowym, jeśli chcesz wzbogacić dowolne pomieszczenie o modne akcenty. Jeśli szukasz łatwego sposobu na dodanie nowoczesnego stylu Twoim wnętrzom, takie oryginalne osłonki sprawdzą się doskonale.

 

Doda charakteru każdemu wnętrzu

Jeśli chcesz pozbyć się nudy w Twojej przestrzeni, osłonka na doniczkę sprawdzi się znakomicie. Ten, z pozoru drobny dodatek, jest w stanie odmienić każde wnętrze. Metalowe osłonki pasują do stylu industrialnego i nie tylko.  Akcesoria domowe są w stanie zdziałać cuda i dodać niepowtarzalnego stylu.

 

Jakość i funkcjonalność

Najlepsze dodatki do Twojego domu to te, które będą odporne na zniszczenia i posłużą przez długie lata. Metalowa osłonka na doniczkę jest trwała, nie ma ryzyka pęknięcia. Postaw na rozwiązanie, które nie tylko doda stylu do wnętrza, ale także będzie funkcjonalne. Metalowa osłonka to świetna propozycja do salonu czy sypialni, a dzięki wytrzymałemu materiałowi możesz postawić ją również w kuchni. Osłonka jest w okrągłym kształcie, lekko zwęża się do dołu. Średnica wynosi 11 cm, a wysokość 10 cm. Możesz wybrać spośród 3 dostępnych wariantów kolorystycznych i dopasować osłonkę do Twojego stylu.

Wymiary
Długość 10 cm
Średnica 11 cm
Szerokość 11 cm
Waga 0.092 kg
Do pobrania