Osłonka Bent – designerski dodatek do domu i na balkon

Osłonka Bent ma nowoczesny design, który świetnie sprawdza się we współczesnych wnętrzach. Jeżeli szukasz osłonki na doniczkę, a zależy ci, żeby całość wyglądała elegancko i nowocześnie, ten model na pewno Ci się spodoba. Jest idealna do aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym. Może stać w pokojach, kuchni, biurze, punkcie usługowym. Osłonka Bent nadaje się również na balkon i taras, szczególnie w okresie od wiosny do jesieni, ponieważ ma odporność na warunki atmosferyczne. Jej kolorystyka pasuje do wszystkich barw wystroju.

Osłonka Bent jest zrobiona z cementu. Ma cylindryczny kształt, a jej ozdobę stanowią pionowe żłobienia na całej powierzchni. To idealny dodatek do nowoczesnych wnętrz – zarówno kolorystycznie – jest w praktycznym szarym odcieniu, jak i wizualnie. Wymiary to: 11,5 × 11,5 × 12,5 cm.

Ta cementowa osłonka pasuje do dodatków w podobnym stylu – można postawić na inne doniczki o podobnym designie. Również dodatki metalowe się sprawdzą – można np. postawić ją na niewielkim stoliku z metalowymi nóżkami.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Średnica 11,5 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 0.76 kg
Do pobrania