Osłonka plastikowa Chic&Vintage - odkryj nowy potencjał w swoich roślinach

Chcesz stworzyć na swoim balkonie uroczy kącik wypoczynkowy w stylu francuskim? A może planujesz zrobić w kuchni aromatyczny zielnik ze świeżą bazylią, tymiankiem, miętą i innymi świeżymi ziołami? Osłonka plastikowa Chic&Vintage to łatwy sposób na wyczarowanie wyjątkowego klimatu.

Osłonka wykonana z tworzywa sztucznego jest całkowicie nieprzepuszcająca wodę - tym sposobem nie zaszkodzi jej częste podlewanie rośliny i może być stosowana na zewnątrz. Sama waży niewiele, więc nie będzie dodatkowym obciążeniem dla kwietnika. Stylizowany napis Chic&Vintage z ornamentem sprawia, że zwykła osłonka na doniczkę podkreśla tradycyjny, czy wręcz sielski charakter wnętrza. W razie zabrudzenia ziemią z łatwością ją umyjesz, więc na długo zachowa swój estetyczny wygląd.

Dekoracyjna osłonka doniczki nawiązuje do trendów vintage, prowansalskiego i shabby chic - to tani i szybki sposób na dodanie aranżacyjnego smaczku w kuchni czy na balkonie. Aby wzmocnić efekt, jako kwietnika możesz użyć niskiej drabinki, pomalowanej palety transportowej czy drewnianej skrzynki na owoce.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 0.136 kg
Do pobrania