Doniczka Daydreamer 10 cm – nieszablonowa dekoracja

Kwiaty to zawsze dobry pomysł, by ożywić domową lub firmową przestrzeń. Bez względu na to, czy będą to obfite egzotyczne pnącza, czy subtelne, niewielkie rośliny – wnętrze zyska klimat i świeżość. Jeśli lubisz odważne i nowoczesne aranżacje, to nie możesz zapomnieć o zakupie doniczki, która podkreśli charakter dekoracji, a zarazem Twój gust!

 

Ręcznie wykonana doniczka Daydreamer wyróżnia się na tle innych produktów. Niezwykle oryginalny kształt, precyzja wykonania, doskonale komponujący się z zielenią rośliny kolor to jej cechy charakterystyczne. Doniczka nie będzie tłem, ale mocnym punktem w aranżacji każdego wnętrza.

 

Ozdoba w kształcie głowy to niekonwencjonalna propozycja dla miłośników sztuki i modnego designu. Daydreamer stworzy bazę dla ulubionych gatunków roślin, które wprowadzą niebanalny nastrój.

 

Beton architektoniczny, z którego wykonano doniczkę, jest gwarancją trwałości i odporności na niską temperaturę i wilgotność. Może być zatem wykorzystywana w zewnętrznych aranżacjach. Świetnie sprawdzi się jako dopełnienie balkonu czy tarasu.

 

A może szukasz odświeżenia wnętrza kawiarni czy witryny sklepu? Tu również doniczka Daydreamer doskonale się zaprezentuje. Jej nieszablonowy design idealnie posłuży do uzyskania wyjątkowego efektu i sprawi, że klienci nie przejdą obojętnie.

 

Wymiary
Długość 18,5 cm
Głębokość 18,5 cm
Szerokość 15 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 17 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania