Doniczka Daydreamer 10 cm – nowoczesna funkcjonalność

Roślinne aranżacje zawsze są na czasie. Tylko od Ciebie zależy czy wypełnisz pomieszczenie zielenią w zwykłej, niewyróżniającej się niczym doniczce, czy w prawdziwym arcydziele sztuki użytkowej. Zadbaj o unikalny dom dla swego ulubionego kwiatka i stwórz nietuzinkową kompozycję.

 

Doniczka Daydreamer to niespotykane połączenie klasyki z nowoczesnością. Oryginalny kształt ręcznie wykonanej ozdoby sprawia, że nie pozostanie ona niedostrzeżona. A dbałość o detale to coś, co wyróżnia ją spośród masowo produkowanych artykułów.

 

Doniczka Daydreamer to wyjątkowy dodatek, który wypełni pomieszczenie, tworząc doskonałą dekorację zarówno z okazałymi, jak i drobniejszymi roślinami. Ozdobisz nią przestronny, minimalistyczny salon, dodając mu modnego wyglądu. Ożywisz przestrzeń sypialni lub łazienki, przełamując ją intensywną zielenią.

 

Szarość osłonki łatwo dopasujesz do wystroju wnętrza i zestawisz z naturalną barwą rośliny. Beton architektoniczny, z którego została wykonana ozdoba, umożliwia ustawienie jej na balkonie lub tarasie. Jest on odporny na niskie temperatury, wilgotność i niekorzystne działanie promieni słonecznych.

 

Doniczka doskonale sprawdzi się też w przestrzeniach usługowych, biurowych czy handlowych. Nowoczesna kawiarnia, sala konferencyjna czy hotelowy hol z pewnością zyskają, kiedy wstawisz tam roślinę w nieprzypadkowej aranżacji.

 

Wymiary
Długość 18,5 cm
Głębokość 18,5 cm
Średnica 10 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 17 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania