Osłonka EVERT – terrakotowe miejsce dla roślin

Wykonana z terrakoty osłonka EVERT, pozwoli zapewnić roślinom dobre warunki do rozwoju. Ze względu na wysoką jakość wykonania pełni także rolę ozdobną pomieszczenia, w którym zostanie ustawiona. Osłonki EVERT mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i miejscach użyteczności publicznej, biurach itp.

Osłonka terrakotowa EVERT ma cechy, które sprawiają, że rośliny swobodnie oddychają, co jest niezbędne do ich prawidłowego wzrostu. Konstrukcja osłonki przepuszcza wodę oraz powietrze, pozwalając kwiatom i roślinom ozdobnym na szybki rozwój.

Osłonka EVERT ona barwę czarną, dlatego dobrze będzie wyglądać w pomieszczeniach o ciemniejszej kolorystyce. Na zasadzie kontrastu sprawdzi się również jasnych konfiguracjach. Ma miły dla oka, estetyczny wzór.

Osłonka EVERT ma wymiary 12 × 12 × 10 cm. Posłuży do hodowania mniejszych roślin ozdobnych oraz kwiatów. Jest przeznaczona do stawiania – specjalne nóżki w dolnej części sprawiają, że nie stoi bezpośrednio na podłożu. W sprzedaży znajdują się inne osłonki terakotowe EVERT, dzięki czemu możesz dobrać większe rozmiary do roślin, gdy się rozrosną.

Wymiary
Średnica 12 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania