Doniczka Hermes 10 cm – intrygująca stylistyka

Doniczka to przede wszystkim użytkowość. Służy do wyeksponowania rośliny, pozostając w jej cieniu. Nie musisz jednak rezygnować z elegancji i modnego designu przy jej wyborze. Oto propozycja osłonki, która wzbogaci wnętrze i będzie równoprawną ozdobą.

 

Doniczka Hermes to pomysłowa forma, która zadowoli zwolenników zarówno klasycznego stylu, jak i nowoczesnych wnętrz. Beton architektoniczny to gwarancja odporności na temperaturę i wilgotność. Dzięki temu możesz umieścić donicę również na tarasie czy balkonie.

 

Hermesowi, patronowi kupców i podróżnych, nie mogli oprzeć się sami bogowie. Nie sposób oprzeć się też oryginalnej estetyce doniczki. Uniwersalna szarość ozdoby sprawia, że łatwo ulokować ją w każdej przestrzeni. Sprawdzi się nie tylko we wnętrzu domowym, ale też handlowym czy usługowym. Hol w hotelu, witryna sklepu czy stolik kawiarni zyskają jakość, gdy umieścisz tam doniczkę wypełnioną egzotyczną zielenią.

 

Również wnętrze biura lub sali konferencyjnej ożywisz intrygującym designem dodatku i sprawisz, że nie umknie uwadze współpracownikom czy gościom. Wybierz ulubioną roślinę i odmień przestrzeń gustowną aranżacją!

 

Wymiary
Długość 15,3 cm
Głębokość 11,2 cm
Szerokość 14,5 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 3.3 kg
Do pobrania