Doniczka Hermes 12 cm – uniwersalna i wyjątkowa

Charakter wnętrzom nadają nie tylko meble, dywany czy zasłony, ale również mniejsze dodatki. Jeśli nie możesz wyobrazić sobie salonu czy sypialni bez kwiatów, a jednocześnie osłonki na rośliny odstraszają brakiem polotu, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

 

Doniczka Hermes to stylowe nawiązanie do antyku zaklęte w nowoczesnej stylistyce i formie. Stanowi ona przykład niebanalnej sztuki użytkowej, która korzystnie wpływa na postrzeganie wystroju pomieszczenia. Stworzona ręcznie doniczka z wykorzystaniem technologii modelowania 3D, podkreśli piękno rośliny.

 

Ten wyrazisty dodatek w kształcie twarzy boskiego podróżnika z Olimpu sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej intrygujące. Nie musisz ograniczać się do wnętrza domowego! Doniczka Hermes zaakcentuje artystyczny wystrój kawiarni, nada elegancji sali konferencyjnej lub ożywi hotelowy hol. Jej wszechstronność jest niepodważalnym atutem.

 

Beton architektoniczny, z którego została wykonana, jest odporny na temperaturę, wilgotność i niekorzystne działanie promieni słonecznych. Doniczka może zatem być wykorzystywana jako uzupełnienie aranżacji balkonu, ogrodu lub tarasu.

 

Modny miedziany kolor w połączeniu z odżywczym odcieniem zieleni to duet, który nie umknie uwadze entuzjaście designerskich dodatków.

Wymiary
Długość 20 cm
Głębokość 13 cm
Szerokość 17 cm
Średnica 13 cm
Wysokość 20 cm
Waga 3.9 kg
Do pobrania