Doniczka Hermes 12 cm – modnie, nawiązując do klasyki

Zawsze podobały Ci się artystyczne akcenty we wnętrzu, a nie masz pomysłu jak wprowadzić je do swojego domu? Możesz w prosty, a zarazem oryginalny sposób połączyć użytkowość z estetyką rodem z galerii sztuki.

 

Doniczka Hermes to elegancka i zaskakująca dekoracja, która stylowo podkreśli charakter wnętrza. Szara, nawiązująca do antyku doniczka w połączeniu z orzeźwiającą zielenią rośliny to nieoczywiste zestawienie, które zwróci na siebie uwagę wszystkich miłośników niebanalnych rozwiązań.

 

Doniczka wykonana została z bardzo modnego i odpornego betonu architektonicznego, co pozwala na udekorowanie nią balkonu czy tarasu. Odporne na wilgotność, podmuchy wiatru i niskie temperatury tworzywo umożliwia bezpieczne osadzenie doniczki w dowolnym miejscu.

 

Twój salon lub sypialnia zmienią swoje oblicze, dzięki klasycznej twarzy greckiego boga, z której bije czar i elegancja. Jeśli potrzebujesz osłony na roślinę do sali konferencyjnej, gabinetu czy biura to doniczka Hermes również doskonale się sprawdzi.

 

Podkreśl nie tylko zieleń ulubionej rośliny, ale również swoje umiłowanie sztuki oraz modnego designu i wprowadź do wnętrza nieszablonową ozdobę!

 

Wymiary
Długość 20 cm
Głębokość 13 cm
Szerokość 17 cm
Średnica 13 cm
Wysokość 20 cm
Waga 3.9 kg
Do pobrania