Doniczka Mannequin 13 cm – artystyczny minimalizm

Kwiaty są uniwersalną ozdobą powszechnie stosowaną we wnętrzach mieszkalnych, tarasach oraz przestrzeniach handlowych i biurowych. Ożywiają aranżację wnętrz, nadając jej świeżość. Wybierając kwiat, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej doniczce, która jest równie ważna dla estetyki wnętrza.

 

Doniczka Mannequin to minimalistyczny design skierowany do miłośników nowoczesnych aranżacji. Architektoniczny beton, z którego została wykonana, odporny jest na warunki atmosferyczne i działanie promieni UV, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywana również na zewnątrz.

 

Charakteryzująca się smukłością i gładkością doniczka, podkreśli nie tylko piękno rośliny, ale również Twój niebanalny gust i zamiłowanie do artystycznych form. Jej miedziany odcień łatwo wprowadzisz do wnętrza i zestawisz z innymi aranżacyjnymi dodatkami. Doniczka to połączenie nietuzinkowego stylu i użyteczności. Podkreśli piękno rośliny i wprowadzi artyzm do pomieszczenia.

 

Doniczka Mannequin, dzięki niewielkim rozmiarom sprawdzi się zarówno w sypialni lub przedpokoju, jak i w bardziej obszernych przestrzeniach restauracyjnych czy biurowych. Doskonale komponuje się z każdym wystrojem, choć to w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach prezentuje pełnię swoich estetycznych walorów.

 

Wymiary
Długość 20 cm
Głębokość 17 cm
Szerokość 16 cm
Średnica 13 cm
Wysokość 27 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania