Doniczka Mannequin 13 cm – podkreśl nowoczesność pomieszczenia

Jeśli cenisz nowoczesne aranżacje i lubisz wzbogacać je elementami artystycznymi, możesz zdecydować się na kwiat lub roślinę w minimalistycznej doniczce. Doniczce, która zachwyci designem i stanie się mocnym punktem wystroju.

 

Doniczka Mannequin skierowana jest do osób lubiących nietuzinkowe rozwiązania. Precyzyjnie wykonana ozdoba w połączeniu z zielenią podkreśli charakter wnętrza i ożywi je. Doniczka wyeksponuje kwiat i estetykę przestrzeni, wzbudzając zainteresowanie odwiedzających Cię gości.

 

Doniczka Mannequin wykonana została z architektonicznego betonu, który jest odporny zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Możesz wykorzystać ją zatem do ozdobienia nie tylko wnętrza, ale również tarasu, ogrodu lub balkonu. Smukły, opływowy kształt oraz kontrast między gładkością i solidnością betonu przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nieoczywistych rozwiązań.

 

Ponadczasowa szarość pozwala łatwo dopasować ozdobę do stylu wnętrza i zestawić z innymi dodatkami. Z powodzeniem udekorujesz nią sypialnię lub salon, jak też przestrzeń biurową czy handlową.

 

Wybierz ulubiony kwiat, osadź go w doniczce Mannequin i ciesz się oryginalnym, intrygującym wyglądem stołu, komody czy parapetu!

 

Wymiary
Długość 20 cm
Głębokość 17 cm
Szerokość 16 cm
Średnica 13 cm
Wysokość 27 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania