Granatowa osłonka na nóżkach – wyeksponuje kwiaty, ozdobi nowoczesne wnętrze

Kwiaty są piękne same z siebie, ale podkreślone ciekawą oprawą w postaci doniczki na nóżkach, będą wyglądały jeszcze bardziej efektownie. Możesz postawić ją w widocznym miejscu w pomieszczeniu, ponieważ jest jednocześnie prosta i dekoracyjna.

Uniwersalny kolor i forma pasują do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, glamour i loftowych. Będzie ciekawie się prezentować na niewielkiej komodzie w towarzystwie zdjęć w ramkach lub świeczników. Można postawić ja na małym stoliku.

Doniczka na nóżkach została zrobiona z metalu i ceramiki. Jest solidna, wytrzymała i elegancka. Składa się z okrągłej osłonki i smukłych nóżek. Granatowy kolor osłonki łatwo wystylizować z ciekawymi dodatkami. Złote nóżki są ozdobne i dodają całości lekkości. Doniczka ładnie zgrywa się z różnymi rodzajami kwiatów. Wymiary to 20 × 10 cm.

Można postawić doniczkę w towarzystwie zdjęć w złotych ramkach lub świecznika ze złoconymi elementami. Ciekawą kompozycję stworzy kilka takich samych osłonek z kwiatami na parapecie okiennym.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.724 kg
Do pobrania