Osłonka na żywność Bamboo – ciasto tylko dla Ciebie i Twoich gości!

Posiłek pod chmurką smakuje zupełnie inaczej niż w domu – świeże powietrze zaostrza apetyt, a piękne okoliczności przyrody sprawiają, że nawet prosty poczęstunek wygląda jak wyrafinowane danie. Aby nic nie zakłóciło radości ucztowania na dworze, przyda Ci się osłonka na żywność Bamboo.

Gęsta siateczka skutecznie chroni smakołyki przed mrówkami, muchami, osami czy listkami. Bambusowy koszyk nie tylko pomieści solidną porcję owoców czy ciasta, ale i pięknie ozdobi stół – to świetne rozwiązanie, gdy wydajesz uroczysty obiad i dbasz o każdy detal aranżacji. Egzotyczny surowiec słynie również z odporności na wilgoć, łatwej pielęgnacji i trwałości – a te zalety są nie do przecenienia w kwestii przechowywania żywności.

Jeśli do tej pory nie zdarzyło Ci się korzystać z osłonki na żywność, najwyższa pora to zmienić! Dzięki praktycznej siateczce nie będziesz już odganiać much od owoców pozostawionych na kuchennym blacie. Pojemnik będzie niezastąpiony również poza domem – zabierz go na grilla, wypad za miasto czy na piknik.