Osłonka Ulf – podkreśli nowoczesny charakter wnętrza

Stylowa osłonka Ulf to dodatek do wnętrz w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych, industrialnych. Warto stworzyć wokół siebie wyjątkową przestrzeń, w której aż chce się spędzać wolny czas, a najłatwiej osiągnąć to za pomocą dodatków. Właśnie takim dodatkiem może być osłonka na doniczkę, nietypowa, oryginalna, inna niż wszystkie. Świetnie zaprezentuje się w salonie, gabinecie, sypialni, czy nawet pokoju młodzieżowym. Oryginalny design sprawia, że osłonka Ulf może znaleźć się także w przestrzeni biurowej i punktach usługowych.

Osłonka Ulf jest wykonana z cementu i drewna. Ma bardzo ciekawy design: na drewnianych, niewysokich nóżkach umieszczona jest cementowa misa z poziomymi żłobieniami na całej powierzchni. Kolor osłonki – szary, nóżki – naturalne drewno. Wymiary to: 20,5 × 20,5 × 19,5 cm.

Oryginalna osłonka doskonale wygląda w różnych aranżacjach, pośród mebli drewnianych i z elementami metalowymi, pasuje do dodatków również wykonanych z cementu – można zestawić ją z innymi osłonkami w tym stylu.

Wymiary
Długość 20,5 cm
Średnica 20,5 cm
Wysokość 19,5 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania