Patelnia Dots - niezbędna przy śniadaniu obiedzie i kolacji

Bez znaczenia czy gotujesz codziennie obiad dla rodziny czy raz na jakiś czas zrobisz jajecznicę, patelnia jest niezbędna w każdym mieszkaniu. Na patelni można zrobić prawdziwe cuda kulinarne, wystarczą chęci, dobry przepis i dobra patelnia.

Patelnia Dots to uniwersalna patelnia, na której możesz rozwijać swoje zdolności kulinarne. Trójwarstwowa powłoka non-stickpozwala na szybkie nagrzanie naczynia i długotrwałe utrzymanie ciepła, do tego skutecznie chroni potrawy przed przywieraniem. Aby zachować wszystkie właściwości tej powłoki należy pamiętać o odpowiednim czyszczeniu patelni miękkimi gąbkami lub myjkami i unikaniu metalowych narzędzi kuchennych.

Nietuzinkowy wygląd zawdzięczamy ciekawemu printowi białych plam na czarnej patelni. Dają one wygląd kamienia, który prezentuje się nowocześnie a zarazem elegancko. Dzięki stabilnemu i odpowiednio wyprofilowanemu uchwytowi możemy przenieść całą patelnię bez większych problemów, ponadto powłoka na rączce nie nagrzewa się pod wpływem temperatury

Patelnie można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

A Ty? Co dziś ugotujesz?

Wymiary
Długość 43,6 cm
Szerokość 26 cm
Średnica 26 cm
Do pobrania