Patelnia głęboka z pokrywką – szybko, smacznie i kreatywnie

Cenisz w kuchni szybkość, niezawodność, ale i estetykę używanych sprzętów? Postaw na rozwiązania, które oferuje seria Volcano. Pozwoli Ci to czerpać maksymalną przyjemność ze smażenia ulubionych potraw.

Patelnia Valdinox Volcano o średnicy 26 cm z pokrywką to zwracający uwagę nowoczesnym wyglądem produkt, który łatwo wkomponujesz w stylistykę swojej kuchni. Zyskaj wszechstronność i nietuzinkowy design. Zewnętrzna powierzchnia patelni imituje kamień. Jest bardzo trwała oraz odporna na zarysowania.

Patelnia Valdinox Volcano wyposażona została w powłokę non-stick. Dzięki czemu przyrządzane przez Ciebie potrawy nie będą przywierały, a co za tym idzie, nie będziesz musiał tracić czasu i energii na szorowanie.

Patelnia przeznaczona jest do używania na kuchenkach elektrycznych, indukcyjnych, gazowych i ceramicznych. Zyskujesz uniwersalny sprzęt, który możesz użytkować w każdym miejscu.

Patelnia Valdinox Volcano z przykrywką to innowacyjne i zaawansowane podejście do gotowania, które możesz mieć w swojej kuchni. Rozwijaj swoje umiejętności i kreuj nowe smaki ze sprzętem, który Cię nie zawiedzie i stanie się inspiracją.

Wymiary
Średnica 26 cm
Waga 1.81 kg
Do pobrania