Patelnia trwała jak kamień

Stone patelnia to rekwizyt, zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego gospodarstwa domowego. Duża, solidna patelnia z aluminium zapobiega przypalaniu się smażonych na niej, potraw. Jeśli gospodyni docenia smażenie, podsmażanie i chrupiącą skórkę potraw – warto zasugerować jej takie właśnie naczynie z aluminium.

 

Potrawy smakowite i złociste

W smacznie prowadzonej kuchni przyda się Stone patelnia. Zaprojektowana przez profesjonalistów, spełnia oczekiwania smakoszy warzywek z patelenki i mięs prosto z ognia.

 

Praktyczna i estetyczna

Łatwa do utrzymania w czystości, pojemna, funkcjonalna. Same zalety. Czuje się ją w ręku. No, może waży trochę – jak dobra kucharka. Sprawdza się w każdej kuchennej potyczce z płomieniem.

 

Gotowanie z nią- sama przyjemność

Potrawy usmażone na niej mają smak wakacyjnego ogniska. Odporna na zużycie. Nie da się porównać z teflonowymi i ceramicznymi odpowiednikami. Amatorzy kulinarnych przyjemności szybko ją docenią. I nie jest to ocena chybiona.

Przydaje się, gdy na stół ma wjechać smakowicie przysmażona ryba. Grzanki usmażone na niej są jedyne w swoim rodzaju. Gdy stoi na posterunku – kuchnia pachnie smażonym mięsem, grzybami podsmażonymi na maśle. Czuje się ciepło domowego ogniska.

 

Bez niej w kuchni jest smutno

Zyskuje uznanie łakomczuchów, ale i wegetarianie chętnie po nią sięgają. Można smażyć na niej rozmaite potrawy, wymagające użycia oleju. Długo zachowuje ciepło. Funkcjonalna ze względu na swoją wielkość. Wzbogaca życie rodzinne o posiłki, integrujące domowników przy stole.

Lepiej nie pożyczać jej sąsiadkom, bo mogą- nie oddać. Na dobrym łatwo się poznać.

Stone - wymiary
Średnica 28 cm
Wysokość 5,3 cm
Waga 1.01 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Patelnia wyprodukowana z wysoce wytrzymałego aluminium. Posiada wewnętrzną powierzchnię marble odporną na zadrapania i przypalanie, grube dno i bardzo elegancki uchwyt soft. Nieprzywierający materiał marble bez wykorzystania PFOA i PTFE (nie wydziela żadnych substancji toksycznych w przypadku przegrzania) jest wysoce odporny na temperatury i zapobiega przypalaniu. Zdrowe gotowanie oraz łatwa konserwacja i czyszczenie. Do wszystkich rodzajów kuchenek, również na indukcję.
Pozostałe informacje
Materiał aluminium