Patelnia Ultimo – idealna do smażenia

Wytrzymała i nieprzywierająca patelnia Ultimo powinna znaleźć się w każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki niej przyrządzisz smaczne placki, kotlety i wiele innych potraw, które tak lubisz. Wysokie brzegi patelni zapobiegają rozpryskiwaniu się tłuszczu. Patelnia Ultimo jest też przystosowana do różnego rodzaju kuchenek. Nowoczesny wygląd i wyjątkowa funkcjonalność są jej największymi atutami. Do tego dochodzi przyjemny dla oka design, pasujący do wszystkich kompletów garnków. Patelnia rozgrzewa się równomiernie, więc całe danie będzie długo trzymało jednolitą temperaturę.

Patelnia Ultimo powstała z odlewanego aluminium. Ma nowoczesny design z wygodnie wyprofilowaną rączką i grubymi ściankami. Jest dość głęboka. Wyposażona została we wskaźnik optymalnie dopasowanej do smażenia temperatury. Kolor patelni to czarny. Średnica wynosi 24 cm.

To doskonała patelnia do różnych kuchenek, a także różnych kuchni. Dzięki niej przygotujesz swoje dania w sposób zgodny z oczekiwaniami. Długo trzyma wysoką temperaturę.

Wymiary
Szerokość 24 cm
Średnica 24 cm
Waga 0.861 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Ambition