Patelnia Zwieger Gabro 24 cm – smaż jak profesjonalista

Przypalające się kotlety? Uporczywe szorowanie patelni? Na takie rzeczy nie powinno być miejsca w żadnej kuchni. Smaż niczym szef najlepszej restauracji, używając uniwersalnej patelni Zwieger Gabro. Pełna funkcjonalność i łatwość czyszczenia gwarantowane.

Patelnia Gabro w całości została zrobiona z aluminium tłoczonego na gorąco – w praktyce oznacza to szybkie i równomierne nagrzewanie. Aluminiowa patelnia jest też lekka, więc bez problemu przeniesiesz gotowe danie prosto na stół. Sprawę ułatwi też ergonomiczny uchwyt pokryty gumą.

Powierzchnię patelni pokrywa 3-warstwowa, nieprzywierającą powłoka ILAG CRYSTAL Ultimate. Za tą tajemniczą nazwą kryje się bardzo wysoka wytrzymałość na działanie temperatury (do 240°C), odporność na ścieranie i uszkodzenia. Z kolei zewnętrzna warstwa została pokryta żaroodpornym lakierem silikonowym, który jest odporny na przebarwienia czy odpryski.

Patelnia Gabro to uniwersalna propozycja od renomowanej marki Zwieger, świetnie nadaje się do codziennego przygotowywania posiłków. Jest odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcjipełny dysk indukcyjny wpływa na lepsze wykorzystanie energii cieplnej kuchenki.

Wymiary
Długość 44,5 cm
Średnica 24 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.96 kg
Do pobrania