Roślinny motyw do nowoczesnej kuchni i jadalni

Motywy roślinne nie przestają być modne w trendach domowego wyposażenia. Niemal wszędzie można znaleźć liście monstery, kwiaty, czy owoce. Patera ozdobna nawiązuje do mniej wyeksploatowanego motywu, czyli kaktusa. To ciekawy i praktyczny element wyposażenia do kuchni i jadalni. Dobrze będzie się prezentować na stole w pokoju. Można podać na niej ciastka, cukierki, drobne słodycze lub użyć jako naczynia na drobne przedmioty. Pasuje do stylu eklektycznego, rustykalnego, klasycznego i nowoczesnego.

Patera Kaktus wykonana jest z dobrej jakościowo ceramiki, która cechuje się odpornąścią na uszkodzenia. Łagodnie zaokrąglona forma rośliny przełamie nawet surową aranżację kuchni i jadalni.

Miły dla oka odcień zieleni sprawia, że patera komponuje się z aranżacjami w kolorach natury. Najlepiej myć ją ręcznie z dodatkiem delikatnego detergentu. Jej wymiary wynoszą: 24,2 × 21,3 × 2,4 cm.

Patera dekoracyjna kaktus pomoże przełamać jednobarwną zastawę stołu, lub podbije charakter zastawy z różnokolorowymi talerzykami i kubkami.