Patera Loft – geometryczna nowoczesność

Nie masz pomysłu na dopełnienie wnętrza salonu lub jadalni? Szukasz designu, który uwypukli jego nowoczesny charakter? Postaw na nieoczywiste rozwiązanie, które podkreśli minimalistyczną stylistykę i będzie idealnym punktem wyjścia do innych pomysłów aranżacyjnych.

 

Patera Loft w kolorze miedzianym to niezwykle intrygująca ozdoba stołu, komody lub półki. Jej geometryczna, chłodna forma sprawdzi się zarówno w eleganckim salonie, jak i w kameralnej jadalni czy sypialni. Nieregularna struktura betonu i oryginalny kolor czynią ją dodatkiem, który doskonale prezentuje się samodzielnie. Może też być bazą do większych kompozycji.

 

Jeśli ustawisz na paterze doniczkę z ulubioną rośliną lub kompozycją suszonych kwiatów uzyskasz unikatową ozdobę, która ożywi pomieszczenie. Jest ona również świetnym miejscem na wyeksponowanie figurki, świecy lub patyczków zapachowych.

 

Patera może też pomóc Ci w porządkach. Jej strefy to idealne miejsce na biżuterię, bibeloty czy klucze. Dzięki niej usystematyzujesz przestrzeń stolika kawowego, toaletki lub szafki w przedpokoju.

Wymiary
Długość 22,8 cm
Głębokość 14,3 cm
Szerokość 14,3 cm
Średnica 22,8 cm
Wysokość 3 cm
Waga 1.11 kg
Do pobrania