Patera Loft – perfekcja i minimalizm

Minimalistyczne i nowoczesne wnętrza cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli chcesz zaaranżować mieszkanie w stylu loftowym lub industrialnym, nie możesz zapomnieć o odpowiednich dodatkach. Wazon czy świecznik to najpopularniejsze pomysły na dopełnienie domowej przestrzeni, ale możesz też sięgnąć po mniej oczywiste, a przez to oryginalne ozdoby.

 

Wykonana z betonu patera Loft o wymiarach 22,8 x 14,3 x 3 cm to prosta, geometryczna forma, która jest idealną bazą aranżacyjną. Dzięki niej uzyskasz efekt porządku i sprawisz, że inne ozdoby będą optymalnie wyeksponowane.

 

Ustaw na paterze wazon, świecę czy patyczki zapachowe i stwórz ciekawą kompozycję. Możesz dodać też kwiat w dopasowanej do wystroju wnętrza doniczce. Zieleń doskonale ożywia przestrzeń. Surowa, niejednolita struktura betonu zachwyca i nadaje pomieszczeniom ekskluzywny charakter.

 

Patera może też pełnić praktyczną funkcję. Dzięki wydzielonym strefom z łatwością przechowasz na niej biżuterię, klucze lub bibeloty. Wprowadza harmonię i systematyzuje przestrzeń.

 

Stół w jadalni, komoda w salonie czy szafka w przedpokoju, dzięki oryginalnemu dodatkowi zyskają nowoczesne i modne oblicze.

 

Wymiary
Długość 22,8 cm
Głębokość 14,3 cm
Szerokość 14,3 cm
Średnica 22,8 cm
Wysokość 3 cm
Waga 1.11 kg
Do pobrania