Patera Smooth – elegancka i modna dekoracja

Nowoczesne wnętrze często charakteryzuje minimalizm. Nie oznacza to, że brakuje w nim dodatków. Inspirowane stylem loftowym lub industrialnym ozdoby potrafią odmienić pomieszczenie i korzystnie wpłynąć na jego klimat i estetykę. Zastanawiasz się co wybrać, by podkreślić charakter wnętrza, a zarazem nie sięgać po wyeksploatowane rozwiązania?

 

Patera Smooth w odcieniu miedzi to niezwykle oryginalny i designerski dodatek, który jest znakomitą bazą do tworzenia nowatorskich aranżacji. Jej miękka i harmonijna forma w połączeniu z surowością betonu robi wrażenie i inspiruje do stworzenia unikatowych kompozycji.

 

Zestaw paterę ze świecznikiem lub wazonem i nadaj wnętrzu niepowtarzalny klimat. Możesz też ożywić pomieszczenie, dobierając do niej doniczkę z ulubionym kwiatem.

 

Patera Smooth ma wymiary 17 x 22,5 x 7 cm i świetnie zaprezentuje się na stole w jadalni, komodzie w sypialni lub szafce w przedpokoju. Niebanalnie dopełni domową  przestrzeń. Sprawdzi się we wnętrzach w stylistyce loftowej lub industrialnej.

 

Wymiary
Długość 17 cm
Szerokość 22,5 cm
Wysokość 7 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania