Piekarnik Teka

Jeżeli myślisz, że jesteś niedostatecznie dobry w gotowaniu, że potrawy nigdy Ci nie wychodzą… to najwyższy czas kupić piekarnik do zabudowy Teka. Dzięki automatycznym programom oraz wbudowanym systemom poradzisz sobie z przygotowaniem nawet najbardziej skomplikowanych potraw.

Piekarnik do zabudowy 60 cm jest wyposażony w sensorowy panel sterowania i ergonomiczne pokrętła. Do wyboru masz 6 funkcji grzania w zakresie temperatur 50-250*C oraz termoobieg. System SurroundTemp zapewnia perfekcyjne rozprowadzenie temperatury, dzięki czemu przygotowane posiłki będą chrupiące i dobrze wypieczone. Asystent pieczenia zawiera aż 50 programów automatycznych, dzięki czemu z łatwością wybierzesz ten, którego potrzebujesz do przygotowania konkretnej potrawy.

Po gotowaniu przyszedł czas na sprzątanie – łatwe utrzymanie czystości piekarnika zapewnia nie tylko system czyszczenia Hydro Clean PRO, ale też zastosowane materiały, np.  emalia łatwo czyszcząca.

Piekarnik o pojemności 70 L sprawdzi się w przyrządzaniu ryby, dużego indyka i wielu różnorodnych zapiekanek. Pozwoli podgrzać, zagotować i upiec wszystko to, na co masz ochotę! Piekarnik ze stali nierdzewnej wpisze się w wystrój zarówno jasnej, jak i stylowej, ciemnej kuchni.

Klasa energetyczna A+ piekarnika Teka  sprawia, że sprzęt zużywa o 20 % mniej energii niż standardowe piekarniki.

HLB 830 - wymiary
Głębokość 53,7+2,2 cm
Szerokość 59.5 cm
Wysokość 59.5 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał stal/szkło