Plafon, który pasuje do każdego wystroju

Plafon to funkcjonalny rodzaj oświetlenia, które nie rzuca się bardzo w oczy, przez co nie zaburza wystroju wnętrza. W mieszkaniu najbardziej praktycznym miejscem do jego zamontowania są przedpokoje i korytarze, a w domu klatka schodowa - choć kilka plafonów może sprawdzić się również w pokojach, kuchni, jadalni. Są też chętnie wybierane do biur, hoteli i punktów usługowych. To uniwersalne oświetlenia, a ten konkretny model pasuje do każdego rodzaju wystroju, zarówno klasycznego, nowoczesnego, jak i skandynawskiego czy minimalistycznego.

Plafon został wykonany z metalu i szkła. Ma bardzo klasyczny design, jest okrągły z delikatnymi ozdobnymi metalowymi elementami z boku. Źródło światła stanowi żarówka o gwincie E27, której nie ma w komplecie z plafonem i należy dobrać ją osobno. Warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Plafon jest w białym kolorze. Wymiary wynoszą: 30 × 11 cm.

Ten rodzaj oświetlenia sprawdza się w każdym rodzaju umeblowania. Styl dodatków oraz kolorystyka wnętrza nie ma tu znaczenia, ponieważ plafon doskonale wtapia się w tło wystroju.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.72 kg
Do pobrania