Plafon Ajax - nowoczesne źródło światła o prostym designie

Plafon Ajax wkomponuje się w różne wnętrza dzięki designowi, który czerpie z klasycznych rozwiązań, co najczęściej się doskonale sprawdza. W mieszkaniu możesz zamontować plafon w przedpokoju, kuchni i pokojach. Sprawdzi się jako jedyne źródło światła w niewielkich pomieszczeniach, a w większych dobrze posłuży jako uzupełniające oświetlenie. Poza tym umieszczenie kilku plafonów Ajax może oświetlić nawet spory salon czy biuro. Najlepiej sprawdzi się w stylu nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym i skandynawskim.

Plafon został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Ma dość klasyczny kształt prostokąta, którego rogi zostały zaokrąglone. Jedyną dyskretną ozdobą są metaliczne paski, biegnące wzdłuż boków. Źródło oświetlenia to wbudowany LED o mocy 11 W. Plafon Ajax ma kolor biały. Wymiary to 26 × 26 × 6 cm.

Dopasujesz go do wszystkich rodzajów mebli. Kolorystyka także nie stanowi tu przeszkody - plafon Ajax pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz w ciepłych i chłodnych odcieniach. Nie „gryzie się” z innym rodzajem oświetlenia.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania