Kinkiet Alambrea – esencja geometrii i minimalizmu

Cechą stylu minimalistycznego są proste oraz łamane linie, które dyktują w mieszkaniu podziały na strefy oraz poszczególne pomieszczenia. Linie te charakterystyczne są również dla mebli i oświetlenia. Często jest ono surowe, a zarazem eleganckie i uproszczone do maksimum. Jeśli chcesz stworzyć w domu surowy, skandynawski, nowoczesny lub loftowy klimat, zwróć uwagę na lekki kinkiet Alambrea.

Ten ażurowy model posiada prostą, a zarazem dekoracyjną formę. Funkcję ozdoby pełnią tu połyskujące elementy (oprawka i klosz) z metalu pokrytego złotą farbą. Elegancki kinkiet będzie świetnie doświetlał przedpokój oraz salon czy sypialnię.

Stylowa lampa naścienna jest wykonana z czarnego i złoconego metalu. Sześcienny, podwójny klosz przymocowany został do okrągłej podstawy. Ze względu na swój rozmiar (32,5 x 24 x 24 cm), będzie doskonałym wyborem nawet na niewielkim metrażu.

Model Alambrea ma klasę szczelności IP20, co daje mu ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi. Do czarno-złotej lampy naściennej dobierz świetlówkę E27 o mocy max. 60W.

Wymiary
Długość 32,5 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania