Plafon Alicante - modernistyczna lampa do twojego salonu

Futurystyczny plafon Alicante wpisuje się w stylistykę wystroju nowoczesnego, loftowego i industrialnego. W domu możesz umieścić go w salonie, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowym, gabinecie albo modernistycznym biurze. Choć wygląda nowocześnie, można zestawiać go z różnymi wystrojami i dodatkami. Atutem jest oryginalny design, który sprawia, że nie przechodzi się obok takiego oświetlenia obojętnie. Nadaje się także do pomieszczeń o niewielkich rozmiarach, ponieważ nie wywiera przytłaczającego wrażenia na całość.

Plafon Alicante został wykonany z metalu. Podsufitka i ramiona sprawiają solidne wrażenie, a cztery źródła światła w kształcie pierścieni wnoszą odrobinę subtelności. Za światło odpowiada tutaj wbudowany moduł LED. Barwa światła jest biała i ciepła, co złagodzi i przełamie klimat wnętrza. Kolor Alicante to chrom. Wymiary wynoszą: 39 × 16 cm.

Świetnie wygląda zarówno w jasnym, jak i ciemnym wystroju. Z pewnością zrobi wrażenie na tle czerni, grafitu, czy granatu. Pasują do niego srebrne dodatki i meble z metalowymi elementami.

Wymiary
Szerokość 39 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania