Plafon Alton - nowoczesne źródło oświetlenia, które nada charakteru wnętrzom

Plafon Alton jest niezwykle praktyczną alternatywą dla zwykłej lampy. Doskonale zgrywa się ze współczesnymi wnętrzami, które urządzono w oparciu o najnowsze trendy. Poza tym w odróżnieniu od większości lamp i plafonów tutaj strumień światła można regulować według swoich potrzeb. Miejsce, w którym idealnie się sprawdzi to pokój młodzieżowy, a poza tym kuchnia, jadalnia, sypialnia, niewielki salon, przedpokój, pokój hotelowy, pomieszczenie gastronomiczne. Najlepiej pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym i loftowym.

Plafon wykonano z metalu. Jest to nowoczesny model o trzech źródłach oświetlenia. Trzy klosze w kształcie kielichów są wzorowane na standardowych modelach kloszy, ale ich wykonanie i wykończenie nawiązuje do aktualnych trendów. Klosze mają metalowe elementy, które pełnią zarazem funkcję ozdobą i praktyczną. Można regulować kierunek padania strumienia światła. Źródło światła, czyli trzy żarówki o gwincie E14, trzeba dobrać osobno. Kolor plafonu- biały. Wymiary to: 27 × 27 × 11,5 cm.

Alton pasuje do wszystkich opcji kolorystycznych. Co do umeblowania, sprawdza się zarówno przy nowoczesnych i prostych meblach jak i przy drewnianych. Jest raczej neutralny, najlepiej wkomponuje się w nowoczesne wnętrze.

Wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 11,5 cm
Waga 0.85 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd