Plafon Ametyst - oryginalne źródło oświetlenia, które pasuje do niewielkich pomieszczeń

Plafon Ametyst jest niezwykle oryginalnym i ciekawym źródłem oświetlenia. Nie przypomina tradycyjnych lamp, różni się także od większości plafonów, więc jeśli w swoim otoczeniu stawiasz na nietypowe rozwiązania, plafon Ametyst może być w sam raz dla ciebie! Pasuje do niewielkich pokoi, przedpokoju, kuchni, pokoju młodzieżowego. Ciekawie komponuje się przede wszystkim z nowoczesnym wystrojem, ponieważ swoim designem jeszcze bardziej podkreśla jego charakter.

Ametyst to plafon zrobiony z metalu i szkła. Choć niewielki, ma bardzo dekoracyjny charakter, a to z powodu design, w którym półokrągły kształt i metalowe rurki, połączone ze szklanymi elementami dają niezwykle interesujący efekt świetlny, poprzez rozproszenie światła w pomieszczeniu. Źródło oświetlenia to cztery żarówki o gwincie E14. Nie ma ich w komplecie z plafonem i należy dobierać je osobno, przy czym warto zwrócić uwagę na energooszczędne żarówki LED. Kolory plafonu to chrom i transparentny. Wymiary to: 36 × 33 × 15 cm.

Plafon Ametyst pasuje do różnych - jeśli chodzi o kolorystykę - wnętrz w stylu nowoczesnym. Świetne efekty może dawać w ciemnym wystroju (grafit, czarny). Nie dominuje nad całością wnętrza, ale dyskretnie podkreśla i nadaje charakteru.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 15 cm
Waga 6.1 kg
Do pobrania