Plafon Antila – do zadań specjalnych

Oświetlenie dużych pomieszczeń wymaga wyjątkowej oprawy. Lampa sufitowa typu plafon z aż siedmioma źródłami światła nada się idealnie do obszernego salonu, hallu, restauracji czy hotelu. Nowoczesny model będzie oświetlał całą przestrzeń i udekoruje ją jednocześnie. Dzięki kryształkom doskonale się prezentuje, łącząc ze sobą cechy plafonu i żyrandola.

Chromowany metal, nowoczesny i podkreślający minimalistyczny wystrój w połączeniu ze szklanymi, mlecznymi kloszami i dekoracyjnymi kryształkami to zwieńczenie wystroju pomieszczenia. Oprawa sufitowa Antila może oświetlać przestrzeń z maksymalną mocą 420W (jedno źrodło światła ma maksymalną moc 60W). Nie ma obawy o to, że wnętrze będzie niedoświetlone – ale w trosce o wysokość rachunków za energię elektryczną, rekomendujemy stosowanie w lampie żarówek energooszczędnych lub LED. Wybierz świetlówki o gwincie E27, ogólnodostępne i łatwe w montażu.

To nie wszystko. Imponująca lampa sufitowa wyposażona została w pilot zdalnego sterowania dekoracyjnymi diodami LED – Twoi goście na pewno zwrócą na to uwagę. To godny zaufania produkt – 24-miesięczna gwarancja pozwoli Ci cieszyć się nim przez wiele lat.

Wymiary
Szerokość 85 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania