Ozdobny plafon Antila idealny do wnętrz glamour

Ozdobny i stylowy plafon Antila to niezwykle ciekawa alternatywa dla tradycyjnych lamp. Chociaż nie zabiera wiele miejsca i jak większość plafonów znajduje się przy suficie, to przyciąga uwagę wykonaniem, nietypowym designem i ilością użytych do jego wykonania materiałów. Jest to oświetlenie dekoracyjne, sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie. Może wisieć w hotelu i restauracji. Najlepiej komponuje się z wystrojem glamour, ale dobrze sprawdza się także w niektórych nowoczesnych wnętrzach.

Plafon Antila wykonany został z metalu, szkła i tworzywa sztucznego. Stabilna, metalowa konstrukcja, podtrzymuje trzy cylindryczne klosze, które mają dwie warstwy: szklaną i ażurową. Dodatkową dekoracją są sznury kryształków, spływających pośrodku, zwieńczonych większym kryształem o kształcie diamentu. Źródła oświetlenia są dwa: żarówki o gwincie E27 (należy dokupić je osobno) oraz wbudowany, dekoracyjny moduł LED, który zadba o niezwykły nastrój w pomieszczeniu. Kolorami lampy są : czarny, złoty, transparentny. Wymiary wynoszą: 60 × 35 cm.

Plafon Antila sprawdza się w ciemnej i jasnej kolorystyce wnętrz. Pasuje zarówno do ciepłych odcieni jak beż, brąz, krem, odcienie żółtego i do chłodnych – cała gama szarości, czerń, biel.

Wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 35 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania