Plafon Astred - piękna i elegancka lampa sufitowa do salonu

Plafon Astred to czteropunktowe źródło oświetlenia, które sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie. Może być użyte również w eleganckim biurze, restauracji czy hotelu. Ma oryginalny, przyciągający uwagę design, który nadaje charakteru pomieszczeniom. Pasuje do aranżacji w stylu klasycznym, nowoczesnym i skandynawskim. Jest ozdobny, ale w stonowany i estetyczny sposób, dlatego idealnym dla niego miejscem jest salon, w którym lubisz wypoczywać i spędzać czas z domownikami oraz gośćmi.

Plafon Astred został wykonany z metalu i szkła. To czteropromienny model o ciekawym wyglądzie. Klosze ze szkła z niewielkim dekorem na brzegach są przymocowane do metalowych konstrukcji, podobnych do elipsy. Źródłami światła są żarówki o gwincie E27, które trzeba dokupić osobno. Ponieważ masz wpływ na to, jakie żarówki będą świecić w twoim plafonie, wybieraj energooszczędne ledowe – będą dłużej świecić. Kolory lampy to rdza wenge i chrom (elementy metalowe), biały i srebrny (szkło klosza i dekor). Wymiary wynoszą: 25 × 82 cm.

Elegancki plafon Astred jest idealny do pomieszczeń klasyczno-nowoczesnych, umeblowanych np. meblami z ciemnego drewna lub czarnymi. Pasuje też do elementów chromowanych w wystroju.

Wymiary
Długość 62 cm
Średnica 62 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 29 cm
Waga 3.9 kg
Do pobrania