Plafon Ballerina - lekki i finezyjny

Plafon Ballerina to stylowa propozycja efektownego oświetlenia do Twojego domu. Plafon posiada klasyczny kształt w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i dekoracyjnymi ozdobami, nadadzą atrakcyjnego charakteru każdemu wnętrzu.

Okrągły plafon o średnicy 25 cm został wykonany z satynowego szkła z lustrzaną krawędzią oraz z chromowanego metalu. Przez powierzchnię plafonu przebiega finezyjny dekor w postaci nieregularnej linii, po której obu stronach umieszczono przezroczyste kamienie. Całość prezentuje się lekko i stylowo.

Jednopłomienny plafon posiada oprawkę na żarówkę o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 60W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i pyłem, dzięki czemu wydłuża jej żywotność i gwarantuje sprawność działania.

Plafon Ballerina świetnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie salonu, jadalni lub stylowego przedpokoju. Możesz także połączyć go z innymi modelami z serii. Lampa dobrze prezentować się będzie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 8,5 cm
Waga 1 kg
Do pobrania