Plafon Blanka - nowoczesność i finezja

Plafon Blanka to nietuzinkowa propozycja oświetlenia sufitowego. Lampa wyróżnia się finezyjną konstrukcją, najwyższą jakością użytych materiałów oraz wzornictwem, które łączy nowoczesną kolorystykę z klasycznymi elementami dekoracyjnymi.

Największą ozdobą plafonu Blanka jest pięć dekoracyjnych kloszy wykonanych z transparentnego, dekoracyjnego szkła oraz fantazyjny kształt konstrukcji z chromowanego metalu. Wygięte w kształt secesyjnej linii ramiona wyglądają ozdobnie i lekko zarazem. Całość uzupełnia pięć ozdobnych kryształów, które pięknie rozpraszają światło.

Pięć punktów świetlnych zostało wyposażone w oprawki na żarówki typu E27 o maksymalnej mocy światła 60W. Możliwość zamontowania mocnego światła oraz duża ilość punktów świetlnych sprawiają, że plafon Blanka to dobry wybór do dużych pomieszczeń.

Plafon Blanka to świetny wybór do modnych aranżacji w stylu glamour oraz klasycznych wnętrz. Wysoka estetyka i ciekawy design sprawiają, że lampa będzie dekoracyjnym uzupełnieniem każdego pomieszczenia.

Wymiary
Szerokość 65 cm
Wysokość 29 cm
Do pobrania