Plafon Burgundy - stylowy i romantyczny

Plafon Burgundy to połączenie praktycznego plafonu sufitowego z romantycznym designem. To, co go wyróżnia to finezyjny dekor wykonany z czystych kryształów K5. Tłem dla dekoracji jest plafon z opalizowanego, mlecznego szkła. Całość prezentuje się subtelnie i lekko.

Oświetlenie sufitowe posiada klasyczny kształt koła. Szklany plafon podtrzymywany jest przez metalową konstrukcję w kolorze satynowym. Największą ozdobą plafonu jest ozdobny wzór z motywem florystycznym, wykonany z kryształów oraz dekoracyjnych przetarć w tafli szkła. Plafon posiada średnicę 40 cm.

Plafon Burgundy posiada trzy źródła światła o gwincie E27 z możliwością zamontowania żarówki o maksymalnej mocy 40W. Zastosowana klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed osadzaniem kurzu i pyłu.

Subtelny i romantyczny design sprawia, że plafon Burgundy świetnie sprawdzi się w sypialni, stylowej łazience lub korytarzu prowadzącego do prywatnej części domu. Wysoka jakość materiałów i duża estetyka sprawiają, że lampa prezentuje się bardzo efektownie.


Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 11 cm
Waga 2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.