Plafon Cake - niech żyje bal!

Plafon Cake to idealny wybór oświetlenia do sali bankietowej, hotelowego lobby oraz przestronnej jadalni lub salonu w stylu glamour. Stylowe plafon z kaskadą transparentnych akrylowych kryształków prezentuje się bogato i efektownie. Energooszczędne oświetlenie LED sprawia, że lampa jest równocześnie przyjazna środowisku.

To, co wyróżnia plafon Cake to piętrowa budowa oraz efektowny dekor wykonany z kryształów. Plafon został wykonany z chromowanego metalu oraz dekoracyjnej akrylowej obudowy źródła światła. Całość posiada kształt kwadratu o bokach 28 cm. Wysokość 9 cm sprawia, że plafon nadaje się do pomieszczeń o dowolnej wysokości.

Plafon Cake posiada wbudowany moduł LED. Źródło światła o strumieniu 1410 lm świeci z maksymalną mocą 16W. Biały neutralny kolor światła 4000K zapewnia optymalne oświetlenie i komfort dla wzroku.

Plafon Cake to doskonały wybór do eleganckich wnętrz o charakterze reprezentacyjnym. Sprawdzi się zarówno w domowych aranżacjach w stylu glamour, jak i we wnętrzach o przeznaczeniu publicznym.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 28 cm
Wysokość 9 cm
Waga 1.72 kg
Do pobrania