Plafon CELIA 3 × E27 – wprowadź do wnętrza wyjątkowy klimat!

Wysokiej jakości, starannie wykonany plafon CELIA 3 × E27 bez wątpienia spełni oczekiwania miłośników subtelnych elementów oświetlenia, którzy cenią sobie chwile spędzone w przytulnej atmosferze. To propozycja, dzięki której Twoje wnętrze zyska na atrakcyjności i stanie się niezwykle stylowe. Świetnie odnajdzie się w niemal każdej aranżacji – klasycznej, nowoczesnej, tradycyjnej, a także modernistycznej. Spełni funkcję dodatkowego oświetlenia salonu, sypialni, gabinetu, a także przedpokoju!

Prezentowana lampa ścienna to połączenie wysokiej jakości białego szkła oraz wytrzymałej stali, co razem daje niepowtarzalny efekt. Oferuje przestrzeń na 3 żarówki E27 o maksymalnej mocy 60 W i dowolnej barwie światła. Ma klasę szczelności IP20. Wymiary produktu to 7 × 53 × 61 cm.

Kinkiet CELIA to niepowtarzalny element, który odmieni Twoje wnętrze i sprawi, że stanie się ono idealnym miejscem spędzania wolnego czas oraz spotkań z bliskimi. Jego klosz w gustowny sposób rozprasza promienie światła, co daje niezwykły efekt. Przekonaj się, jak wiele pozytywnych zmian wniesie do Twojego domu!

Wymiary
Długość 61 cm
Szerokość 53 cm
Wysokość 7 cm
Waga 3.2 kg
Do pobrania