Plafon Cleo - dekoracyjny i efektowny sposób na oświetlenie wnętrza glamour

Plafon Cleo jest bardzo efektownym oświetleniem, wymagającym szczególnego otoczenia, aby zalśnić z całych sił. To lampa, która nawet w ciągu dnia lśni niczym prawdziwa ozdoba pokoju. Sprawdzi się w salonie, sypialni, kuchni, jadalni, eleganckim sklepie, kawiarni, restauracji. Najlepiej komponuje się ze stylem glamour. Poza tym całkiem nieźle czuje się we wnętrzach nowoczesnych, gdzie pomaga przełamać pewną surowość, jaką wprowadza prostota i funkcjonalność współczesnych, modnych form.

Plafon Cleo został wykonany z metalu oraz akrylowych kryształów. Podsufitka z metalu ma kwadratowy kształt, z którego spływają sznury ozdobnych kryształów. Dzięki temu plafon staje się prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Źródłem światła jest wbudowany moduł LED o mocy 3 W, emitujący białe światło o neutralnej barwie. Kolory plafonu to chrom i transparentny. Wymiary wynoszą: 32 × 32 × 24 cm.

Kryształowy plafon Cleo pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz w stylu glamour oraz mebli na wysoki połysk i z chromowanymi elementami. Komponuje się z nim również dodatkowe oświetlenie w podobnym stylu.

Wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 24 cm
Waga 3.02 kg
Do pobrania