Plafon Cloud - miętowa chmurka, która oświetli wesoły pokoik malucha

Plafon Cloud to wspaniała alternatywa dla tradycyjnej lampki do dziecięcego pokoju. Ma przyjemny dla oka, neutralny kolor, który delikatnie ożywi pastelowy wystrój pokoju. Najlepiej nadaje się do pokoiku dziecięcego, ale sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak sale przedszkolne, żłobki, sale zabaw. Można ją stosować przy niemal każdym wystroju (klasyczny, nowoczesny, skandynawski, a nawet minimalistyczny), ponieważ pokój dziecięcy rządzi się swoimi prawami, jeśli chodzi o umeblowanie i dekoracje. Chmurka na pewno wniesie do niego kolory i przyjemny nastrój.

Plafon wykonany został z metalu i tkaninowego abażura. Jego kształt wygląda dokładnie tak, jak narysowana dziecięcą rączką chmura. Abażur jest zamontowany do podstawy plafonu w taki sposób, że łatwo można go zdjąć i wyczyścić. Źródłem światła są cztery żarówki (E27), które musisz nabyć osobno. Do lampy dedykowane są również energooszczędne żarówki LED. Kolor plafonu to miętowy, wymiary wynoszą: 62 × 45 × 13 cm.

Miętowy plafon Cloud pasuje do jasnych mebli i pastelowej kolorystyki pokoju. To świetna propozycja dla tych, którzy szukają alternatywy dla najczęściej używanych w dziecięcych pokojach kolorów błękitu i różowego.

Wymiary
Długość 62 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania