Plafon Cloud - kolorowe oświetlenie do pokoju dziecka

Plafon Cloud to wymarzone oświetlenie do pokoju dziecięcego - ale nie tylko. Sprawdzi się również w przedszkolach, żłobkach, można doświetlać nim sale zabaw i inne pomieszczenia, w których przebywają dzieci. Chmurka to przyjemny kształt, kojarzący się z dzieciństwem, wakacjami i słonecznym dniem, więc będzie odpowiednim akcentem, uzupełniającym wystrój pokoju malucha. Pasuje do prawie wszystkich stylów aranżacyjnych: klasycznego, nowoczesnego, skandynawskiego, boho, eklektycznego.

Plafon Cloud wykonany jest z metalu i tkaninowego abażuru. Ma kształt chmurki i zabezpieczone źródło światła od dołu. Abażur montowany jest za pomocą magnesu do korpusu lampy, zatem łatwo będzie go zdjąć choćby w celu wyczyszczenia. Do plafonu - chmurki potrzebujesz czterech żarówek o gwincie E27. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Kolory chmurki to niebieski plus biała osłona światła. Wymiary wynoszą: 62 × 45 × 13 cm.

Można przy pomocy kilku plafonów stworzyć w pomieszczeniu dla dzieci chmurowe niebo na jasnobłękitnym lub granatowym tle. Plafon Cloud stwarza wiele możliwości aranżacyjnych.

Wymiary
Długość 62 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania