Plafon Cloud - chmurka w cukierkowym kolorze jako oświetlenie pokoju dziecka

Plafon Cloud to propozycja oświetlenia do pokoju dziecięcego, które z pewnością spodoba się twojemu dziecku. Zarówno kolor, jak i kształt, kojarzący się z zabawą i latem sprawi, że dziecko ucieszy się z takiego oświetlenia o wiele bardziej niż z tradycyjnej lampy. Oprócz pokoju dziecięcego lampa może oświetlać sale przedszkolne i sale zabaw. Pasuje do pastelowych wystrojów, jakie zwykle są w takich miejscach. Do aranżacji klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich, eklektycznych.

Plafon w kształcie chmury został zrobiony z metalu i tkaniny. Kształt plafonu wygląda jak narysowana chmurka. Tkaninowy abażur jest przymocowany do podstawy plafonu tak, że łatwo można zdjąć go i wyczyścić. Potrzebujesz jeszcze czterech żarówek o gwincie E27, najlepiej wybierać energooszczędne ledowe. Kolor plafonu Cloud to różowy, wewnątrz pomalowany na biało. Jego wymiary wynoszą: 62 × 45 × 13 cm.

Różowy plafon Cloud pasuje do pastelowych pokoi z jasnymi, lekkimi meblami. W dużym pomieszczeniu można zastosować więcej, niż jeden, tworząc na suficie kolorowe „niebo”.

Wymiary
Długość 62 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania