Plafon Cloud Mini – zapowiadamy przejaśnienia

Niebieskie chmury na niebie zwiastują dobrą pogodę. W pokoju dziecięcym i u nastolatka będą oznaczać, że mają one poczucie estetyki. Zainstaluj w dziecięcym pokoju plafon Cloud Mini w kształcie chmurki i od małego ucz swoje pociechy dobrego gustu.

Wielość barw i form we wnętrzu rozwija wyobraźnię malucha i pobudza zmysły, dlatego model będzie idealny szczególnie do pokoju noworodka i niemowlaka. Możesz zestawić go z chmurką w innym kolorze – do wyboru w sklepie BRW jest też wersja różowa i biała. Nietuzinkowy niebieski plafon daje kameralne światło. Nie będzie ono przeszkadzać w popołudniowej drzemce i przyda się, jeśli nie chcesz rozbudzać dziecka, np. podczas zmiany pieluchy czy karmienia.

Lampa posiada stelaż z metalu oraz tekstylny abażur w kolorze żywego błękitu. W środku znajdują się dwie oprawki E27. Dobierz do niej świetlówki o maksymalnej mocy 60W każda. Plafon do pokoju dziecięcego ma wymiary 13 x 31 x 41 cm. Klasa szczelności IP20 oznacza, że jest chroniony przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 41 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting