Plafon Conti - świeci jak brylant

Futurystyczne mieszkanie lub biuro wymagają przemyślanego, dobrze dobranego oświetlenia. To ono tworzy w nich chłodny, “kosmiczny” i technologiczny klimat. Jeśli podobają Ci się nowoczesne i surowe wnętrza, plafon Conti będzie doskonałym wyborem.

Oświetlenie inspirowane statkami kosmicznymi i laboratoriami najczęściej nie posiada żadnych zdobień i tłoczeń. Jego jedyną dekoracją jest przestrzenna forma. Ta minimalistyczna lampa wyróżnia się wśród innych modeli swoim kształtem. Przypomina on nieco oszlifowany brylant z pierścionka. To nowoczesne oświetlenie nadaje się nie tylko do futurystycznych aranżacji. Świetnie uzupełni również salon typu scandi oraz nowoczesny.

Lampa sufitowa została wykonana z metalu oraz tkaniny w białym kolorze. Jest ona wyposażona w cztery oprawki E27 z możliwością instalowania świetlówek o maksymalnej mocy 60W każda. Model ma wymiary: 11,5 cm długości oraz po 52 cm szerokości i wysokości. Nie pozostanie więc niezauważony. Designerska lampa ma standardową klasę szczelności IP20. Dzięki temu jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 52 cm
Wysokość 52 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting