Plafon Dante

Szukasz oryginalnej lampy do oświetlenia salonu, kuchni lub sypialni? Ten minimalistyczny plafon okaże się świetnym wyborem!

Wyjątkowa wytrzymałość

Elegancki plafon Dante charakteryzuje się metalową konstrukcją, dlatego jednym z jego atutów jest satysfakcjonująca wytrzymałość. Stalowa oprawa zachowuje estetyczny wygląd na lata. Z łatwością można ją czyścić, co stanowi dodatkową zaletę. Dopełnieniem metalu jest mocne szkło, które przełamuje nieco surowy charakter stalowej konstrukcji. Plafon ma dwa źródła światła.

Do każdej aranżacji

Chcesz zadbać oświetlenie nowoczesnego salonu? A może szukasz lampy odpowiedniej do klasycznie urządzonego wnętrza? W obu przypadkach designerski plafon Dante będzie znakomitym wyborem! Pasuje praktycznie do każdej aranżacji, w tym przede wszystkim do wystrojów industrialnych, glamour lub loftów. Warto wspomnieć o uniwersalnej kolorystyce plafonu, co dodatkowo wpływa na możliwość wkomponowania go do najróżniejszych wystrojów wnętrz. Ta oryginalna lampa sufitowa sprawdzi się także w hotelu, restauracji i wielu innych pomieszczeniach o charakterze komercyjnym.