Plafon Darling – eleganckie oświetlenie do małych i średnich wnętrz

Plafon Darling to idealne oświetlenie do niewielkich i średnich pomieszczeń. Dobrze sprawdza się w przedpokoju, kuchni, niewielkiego salonu czy małej sypialni. Zestawiony z kilkoma innymi plafonami może jednak sprawdzić się także w większym pokoju. Ze względu na swój klasyczny design może również być uzupełniającym oświetleniem w biurach i punktach usługowych. Najlepiej komponuje się z wystrojem nowoczesnym i minimalistycznym. Pasuje także do estetyki klasycznej i skandynawskiej.

Plafon Darling został wykonany ze stali lakierowanej i mlecznej szyby, zabezpieczającej źródło światła. Ma klasyczny kształt cylindra z delikatnym dekorem na brzegu. Plafon wyposażony jest w dwie oprawy na źródło światła. Żarówki E27 należy dokupić osobno. Kolor plafonu to szary, chrom (dekor) i mlecznobiały – szyba. Wymiary wynoszą: 25 × 7 cm.

To idealne oświetlenie do niewielkiego, eleganckiego wnętrza. Pasuje do różnych rodzajów mebli i drewnianych i tych z metalowymi elementami. Najlepiej sprawdza się w chłodnych kolorystycznie aranżacjach.

Wymiary
Szerokość 25 cm
Wysokość 7 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon