Plafon Darling - estetyczne oświetlenie o ładnym, uniwersalnym designie

Plafon Darling to doskonała propozycja oświetlenia niewielkiego pomieszczenia przy pomocy gustownej, prostej i eleganckiej lampy. Możesz zainstalować ją w kuchni, jadalni, pokojach, przedpokoju. Można doświetlić nią przestrzeń biurową lub sklepową. Najlepiej współgra z wystrojami w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim i eklektycznym. Choć pasuje właściwie do prawie wszystkich typów mebli i dodatków, to lepiej użyć jej w aranżacji w ciepłych barwach lub do wnętrz utrzymanych w czarno – złotej kolorystyce.

Dwupłomienny plafon Darling został wykonany z lakierowanej stali oraz szkła. Cylindryczny klosz nawiązuje do klasycznych pomysłów i dzięki swojej uniwersalności pasuje do wielu wnętrz. Mleczna szybka rozprasza światło delikatnie w pomieszczeniu. Źródło światła to dwie żarówki o gwincie E27. Można dobrać do plafonu energooszczędne żarówki LED. Kolor plafonu – złoty. Wymiary wynoszą: 25 × 8 cm.

Można zainstalować kilka takich niewielkich plafonów np. nad recepcją w hotelu albo w pomieszczeniu biurowym. Pasują do klasycznych i nowoczesnych mebli i dodatków.

Wymiary
Szerokość 25 cm
Wysokość 8 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania