Plafon Darling – stylowe i funkcjonalne źródło światła

Plafon Darling sprawdza się w domu i nie tylko, ponieważ jego design pasuje do hoteli, sklepów i punktów usługowych. Jest uniwersalny i doskonale komponuje się z bardzo różnymi rodzajami umeblowania. W mieszkaniu możesz zainstalować go w jadalni, kuchni, przedpokoju, salonie, sypialni. Najlepiej wpisuje się w stylistykę wystroju klasycznego, nowoczesnego, skandynawskiego, minimalistycznego, eklektycznego. Zdecydowanie lepiej wygląda w ciepłych i przytulnych aranżacjach.

Plafon został wykonany z lakierowanego metalu i mlecznej szybki. Klosz ma kształt cylindryczny, od spodu osłonięty szkłem, dzięki czemu światło nie jest jaskrawe, tylko rozprasza się łagodnie w pomieszczeniu, dodając mu przytulności. Źródłami światła są trzy żarówki (E27), które dobieramy osobno. Warto postawić na energooszczędne żarówki ledowe. Kolor obudowy plafonu Darling to złoty, a wymiary wynoszą: 45 × 8 cm.

Najlepiej zgrywa się z ciepłymi kolorami wystroju. Jeżeli szukasz przytulnego, klimatycznego oświetlenia, które nada wnętrzu domowej atmosfery, postaw na plafon Darling – pasuje do mebli z drewna i klasycznych dodatków i tak samo dobrze współgra z nowoczesnym umeblowaniem.